KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188258

nr 1718 8258

Ingvar Stendal, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm

måndag 25 augusti 2025
kl 19:38:39